Amortyzacja

W ofercie marki Kraft Automotive znajdują się wszystkie części układu amortyzacji: amortyzatory, mocowania amortyzatorów, zestawy osłon i odbojów oraz sprężyny zawieszenia. Klienci znajdą w niej części przeznaczone zarówno do samochodów osobowych jak i dostawczych.

  • Amortyzatory produkowane są w fabrykach posiadających najnowsze certyfikaty ISO i TS. W ofercie obejmuje prawie 400 referencji zarówno do starszych modeli samochodów, jak również do aut, które swą rynkową premierę miały w ostatnich kilku latach. Wszystkie amortyzatory i ich mocowania objęte są dwuletnią gwarancją.
  • Oferta sprężyn Kraft Automotive obejmuje ponad 400 referencji. Asortyment sprężyn Kraft Automotive produkowany jest wyłącznie w Europie przez uznanych, markowych producentów. Nasi dostawcy przeprowadzają wszystkie niezbędne testy (m.in. pomiary charakterystyk oraz testy zmęczeniowe), dzięki czemu sprężyny spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz bezpieczeństwa.
  • Ostatnią grupą asortymentową z obszaru amortyzacji są zestawy ochronne amortyzatora czyli odboje i osłony. Dostawcą tych części dla Kraft-Automotive jest niemiecki producent, który opiera się na materiałach i technologii analogicznej do produktów tzw. „Orginal Equipment”, dzięki temu odboje i osłony cechują się bardzo wysoką jakością. Aktualna oferta tego asortymentu pokrywa 85% europejskiego parku samochodowego.