Układ kierowniczy

Wśród elementów układu kierowniczego w asortymencie Kraft Automotive znaleźć można drążki i końcówki drążków kierowniczych oraz pompy wspomagania układu kierowniczego.

Oferta drążków i końcówek drążków Kraft Automotive obejmuje prawie tysiąc pozycji, zapewniając tym samym zastosowanie do większości samochodów poruszających się obecnie po europejskich drogach. Oferta elementów układu kierowniczego oparta jest jedynie na sprawdzonych producentach, dostarczających na rynek Original Equipment oraz na rynek wtórny, jako że najwyższa jakość i niezawodność tych elementów, ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo ich użytkowników. Tu nie ma miejsca na oszczędności i kompromisy!

Także pompy wspomagania układu kierowniczego wytwarzane są w technologii stosowanej do produkcji elementów na pierwszy montaż. Zapewnia to wysoką jakość i wydajność produktów, a ich użytkownikom, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort prowadzenia. Bezproblemowy i wydłużony okres użytkowania, w stosunku do podobnych produktów, zawdzięczamy szczegółowej, rygorystycznej kontroli jakości. Obecnie oferta pomp wspomagania to ściśle wyselekcjonowana grupa produktów dla najpopularniejszych samochodów europejskich marek.

W przyszłości oferta części Kraft Automotive do układu kierowniczego zostanie wzbogacona o kolejne grupy produktów.