Nadwozie

Grupa produktowa Kraft Automotive Nadwozie charakteryzyje się wyjatkowo szeroką ofertą. Znajdują się tam między innymi:

WKŁADY LUSTEREK ZEWNĘTRZNYCH

W ofercie wkładów do lusterek samochodowych Kaft-Automotive znajduje się ponad 300 referencji, które zostały wyselekcjonowane do najpopularniejszych aut na rynku. Wkłady są te dostępne we wszystkich rodzajach szklanych formatek:

  • Sferyczne / Wypukłe - wykonane są z tafli białego szkła w kształcie wycinka kuli, dzięki czemu powiększają pole widzenia. Szkła te występują w większości dostępnych na rynku samochodów i jest to grupa najczęściej spotykana w naszych autach. Wkłady sferyczne dają dużo większe pole widzenia do tyłu i za autem przy jednoczesnym delikatnym pomniejszeniu obrazu.
  • Asferyczne - znacząco powiększające pole widzenia dzięki wyprofilowaniu skrajnej części szkła. Dzięki dwuczęściowej budowie eliminują martwy punkt. Oferują kierowcy największe pole widzenia, a zarazem dają najlepszy komfort z korzystania z lusterek bocznych.
  • Płaskie - szkła, których podstawową cechą jest to, że oddają rzeczywisty obraz, co wiąże się z  niewielkim polem widzenia. Lusterka z wkładami płaskimi były montowane w starszych modelach aut.  Dzisiaj posiadają mało zwolenników lecz nadal są montowane fabrycznie zwłaszcza  w lusterkach prawych.

Wkłady lusterek Kraft-Automotive mają te same parametry, co referencje używane przez producentów na pierwszy montaż i zapewniają:

  • Ogrzewanie – lusterka oferowane z tą funkcją wyposażone są w maty grzewcze i są gotowe do podpięcia do zasilania grzania lustra;
  • Szkło chromowane – nie zaburzają kolorów i barw;
  • Szkło niebieskie – zwiększają bezpieczeństwo kierowcy – światła samochodów jadących za naszym pojazdem nie wywołują odblasków i ograniczają oślepienie kierowcy;
  • Posiadają kompletne mocowanie, co ułatwia wymianę.

PODNOŚNIK SZYB

Podnośniki szyb składają się z wielu elementów, które mogą ulec awarii, dlatego najszybszym i najłatwiejszym sposobem naprawy tego elementu jest wymiana kompletnego podnośnika co zapewni bezproblemową eksploatacje przez kolejne lata.

Podnośniki KRAFT Automotive są produkowane w fabrykach spełniających wszelkie normy jakościowe, a ich parametry odpowiadają tym stosowanym na pierwszy montaż. Stale rozbudowywana oferta obejmuje obecnie prawie 100 referencji i zapewnia szerokie zastosowanie wśród pojazdów jeżdżących po naszym drogach.

W grupie produktowej Kraft Automotive nadwozie znajdują się również SPRĘŻYNY GAZOWE POKRYWY BAGAŻNIKA oraz POKRYWY SILNIKA. Aktualnie obejmuje ona ponad 260 referencji do najpopularniejszych marek samochodów.

Oferta części nadwozia Kraft Automotive obejmuje również: klamki do otwierania drzwi, wkładki zamków, korki zbiornika paliwa, korki wlewu oleju oraz korki zbiorniczka wyrównawczego. Szerokość tej grupy asortymentowej to około 40 referencji.