Zawieszenie

Kraft Automotive kompleksowo pokrywa zapotrzebowanie na asortyment elementów zawieszenia oraz piast i łożysk kół do zdecydowanej większości pojazdów poruszających się po europejskich drogach. W ofercie znajdują się części do starszych pojazdów, jak i do tych dopiero debiutujących na rynku. Całość oferty to ponad 4000 produktów.

Asortyment zawieszenia możemy podzielić na zawieszenie twarde, w tym: sworznie wahaczy, wahacze, wielowahaczowe zestawy do pojazdów z grupy Volkswagen i Mercedes, łączniki stabilizatora oraz zawieszenie miękkie,  gumowo – metalowe: silentbloki wahaczy, gumy mocowania pręta stabilizatora, tuleje zawieszenia belki tylnej, poduszki mocowania silnika i skrzyni biegów. Oferta zawieszenia Kraft Automotive została oparta o uznanych producentów, dostarczających swoje wyroby na rynek fabryczny, jak i o markowych producentów asortymentu na tzw. „aftermarket”.

Oferta łożysk i piast zintegrowanych z łożyskiem to dalsze kilkaset pozycji, umożliwiających dobór produktu do większości pojazdów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach. Wysoka jakość produktów zapewnia długie i bezawaryjne ich użytkowanie a także zdecydowanie ogranicza koszty serwisu, zapobiegając przedwczesnemu zużyciu. Najlepszym dowodem na jakość i niezawodność tej grupy asortymentowej Kraft Automotive, są bardzo dobre opinie szerokiej gamy ich zadowolonych użytkowników.